Ціна 2600 грн. за 1 тонну

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ
100% натуральні брикети з деревини Экотоп-RUF

Пресовані брикети з деревини Екотоп є 100% натуральними і виробляються з відходів переробки продуктів лісопилок та деревообробної промисловості. Це тирса і тріска листяних порід дерева (в основному дуб). Ця сировина стискається в єдиний блок під тиском 280 бар, без клею або інших зв'язуючих. Цей метод виробництва забезпечує тривале і ефективне горіння.

Види деревини

Пресовані деревні брикети Екотоп використовуються для всіх типів опалювальної техніки працюючої на твердому паливі: котли, дров'яні печі, дров'яні каміни, печі-каміни та каміни і т.д. Для використання брикетів Екотоп не потрібна додаткова установка обладнання або конструктивна зміна існуючого опалювального приладу. Вони використовуються, як альтернатива або доповнення до традиційних дровам.

Перевірена якість

Деревні брикети Екотоп є продуктом передового виробничого процесу, підтвердивши свою якість багаторічною роботою на ринку твердого палива. Вони забезпечують безпеку і простоту використання для клієнтів і мають відмінну теплопродуктивність. Енергоефективність деревних брикетів Екотоп в чотири рази вище, ніж у традиційних дров, що дозволяє в чотири рази зменшити площу зберігання палива.

Характеристики брикетів з деревини Екотоп

Цільність

970 кг.м-3

Вологість

10%  ≤ PCI 4,8 kWh.kg-1

Зольність

 ≤  1%

Склад

Необроблені стружка і тирса листяних порід дерева

Розміри (Ш х В х Д)

8 см х 15 см х 23 см

Середня питома вага

2,5 кг

Тривалість горіння

2 години (в середньому)

Доставка брикетів Экотоп

Екотоп приділяє велику увагу транспортуванні деревного брикету. Наш транспорт відповідає всім вимогам поставки цього виду палива.

Наш професійний персонал забезпечений сучасним обладнанням, завдяки чому ми надаємо високоякісний сервіс, а також пропонуємо ряд послуг аналога яким на ринку твердого палива немає.

Наявність товару Екотоп

Складські запаси і сучасна логістика Екотоп гарантує безперервність поставок брикету на протязі всього року, і особливо протягом сезону.

З питань замовлення деревних брикетів Екотоп звертайтеся до наших менеджерів по телефону 044 455 7899.

 

З питань придбання пелети чи брикетів RUF звертайтесь до наших менеджерів:

(044) 455 7898, (044) 455 7899

(067) 246 7408, (067) 246 7225


Наше біопаливо

 • Світла пелета в мішку (15 кг.)

  Пелети (або паливні гранули) Екотоп є 100% натуральними і виробляються з відходів продуктів лісової промисловості. Наші пелети виробляються тільки з необробленої деревини і не містять ніяких зв'язуючих еллементів.

  Перейти »

 • Брикети Екотоп (RUF)

  Прессованные древесные брикеты ЭКОТОП (RUF) являются 100% натуральными и производятся из отходов переработки продуктов лесопилок и деревообрабатывающей промышленности. Это опилки и щепа лиственных пород дерева.

  Перейти »

 • Пелета в контейнері Гран Бег (500 кг.)

  Гран Бег - це зручний контейнер для зберігання і розподілу пелет (гранули з деревини). Унікальная пропозиція по доставці пелет, яка дозволяє отримати 500 кг єкологічно чистого палива.

  Перейти »