Продажа пеллеты в мешках

Ціна 3500 грн. за 1 тонну

 елета зольністю до 0.7% укладена на піддони в мішках по 15 кг.)

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Пелети (або паливні гранули) Екотоп є 100% натуральними і виробляються з відходів продуктів лісової промисловості. Наші пелети виробляються тільки з необробленої деревини і не містять ніяких зв'язуючих еллементів. Після сушіння та подрібнення, сировина (тирса деревини листяних і хвойних порід деревини) проходить тільки через прес, що дає на виході якісний, екологічно чистий продукт.

Пелети Екотоп в мішках призначені для спалювання в пелетних котлах, камінах та іншому обладнанні, оснащеному пелетним пальником. Вони забезпечують відмінну продуктивність тепла і дозволяють керувати процесом горіння в реальному часі. Теплопродуктивність приблизно 5 кВт з одного кілограма пелети забезпечує ефективний обігрів Вашої будівлі.

Пелети Екотоп сертифіковані, що забезпечує безпеку і оптимальну простоту використання для клієнтів. Постійний розмір гранули забезпечує оптимальні витрати пелет через шнек Вашого котла або каміна. Низький вміст пилу і вологи пелет Екотоп запобігає будь-яким перешкодам або засміченню і гарантує довговічність котла або каміна.

Характеристики пелети Екотоп

Склад

100% необробленої деревини

Теплопродуктивність P

кВ·год/кг≤4,7 P≤5,3 кВ·год/кг

Вміст пилу

≤ 0,5%

Зола

≤ 0,5%

Насипна щільність

≥ 650 кг/м3

Вологість

≤ 8%

Міцність

≥ 97,5%

Довжина L

10 мм ≤ 90% L ≤ 30 мм

Діаметр

6 мм

Якість

Середня і висока 

Призначення

Будь-який тип пелетного нагрівача

Доставка пелети Екотоп

Екотоп забезпечує доставку пелет автомобільним транспортом. Ми доставляємо як своїми автомобілями так і перевізниками, які відповідають вимогам для перевезення пелет. З партнерами по перевезенню у нас підписані договори на постачання і якість послуг, що дозволяє доставити пеллету в найкоротші терміни з розвантаженням в пункті призначення.

З метою оптимізації витрат на логістику, поставки здійснюються тільки палетними нормами повним автомобілем вантажопідйомністю 2 т., 5 т., або 10 т.

Вартість доставки розраховується індивідуально, залежно від ваги пелети і з урахуванням відвантаження зі складу в смт. Бородянка, Київської області

З питань придбання пелети чи брикетів RUF звертайтесь до наших менеджерів:

(044) 455 7898, (044) 455 7899

(067) 246 7408, (067) 246 7225Наше біопаливо

 • Світла пелета в мішку (15 кг.)

  Пелети (або паливні гранули) Екотоп є 100% натуральними і виробляються з відходів продуктів лісової промисловості. Наші пелети виробляються тільки з необробленої деревини і не містять ніяких зв'язуючих еллементів.

  Перейти »

 • Пелета в контейнері Гран Бег (500 кг.)

  Гран Бег - це зручний контейнер для зберігання і розподілу пелет (гранули з деревини). Унікальная пропозиція по доставці пелет, яка дозволяє отримати 500 кг єкологічно чистого палива.

  Перейти »

 • Брикети Екотоп (RUF)

  Прессованные древесные брикеты ЭКОТОП (RUF) являются 100% натуральными и производятся из отходов переработки продуктов лесопилок и деревообрабатывающей промышленности. Это опилки и щепа лиственных пород дерева.

  Перейти »